українська російська англійська
Військові медики забезпечені усім необхідним для проведення якісного лікування
19.05.2014 | 15:48
Прес-служба Міністерства оборони

19 травня директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Віталій Андронатій під час брифінгу в Національному інформаційному агентстві України “Укрінформ” розповів про медичне забезпечення у Збройних Силах України.

«Враховуючи те, що в зоні бойових дій встановлено блокпости, які не пропускають санітарні автомобілі, евакуація поранених здійснюється виключно гелікоптерами. При цьому жоден поранений не залишається в районі ведення бойових дій», – зазначив полковник медичної служби Віталій Андронатій.

Він поінформував, що поранених доставляють до військових лікувальних закладів, найближчим з яких є Військово-медичний клінічний центр Північного регіону у Харкові.

«На цей госпіталь припадає велике навантаження. Від часу початку антитерористичної операції до нього вже потрапив 61 військовослужбовець, з яких 25 – представники Збройних Сил України. Найважчі поранені за допомогою реанімаційно-операційного літака Повітряних Сил ЗС України Ан-26 “Віта” доставляються до лікувальних установ Міністерства оборони України у Києві та Вінниці, – повідомив полковник медичної служби Віталій Андронатій.

Він підкреслив, що у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону працюють висококваліфіковані військові лікарі, серед яких чимало мають бойовий досвід, брали участь у миротворчих операціях. Сьогодні особовий склад госпіталю підсилено провідними лікарями і фахівцями військової медицини Головного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь”. Військові медики забезпечені усім необхідним для проведення якісного лікування.

«Працюємо цілодобово. Всі наші зусилля спрямовані на врятування життя кожної людини і кожного військовослужбовця Збройних Сил України, – підкреслив полковник медичної служби Віталій Андронатій.

 

версія для друку