українська російська англійська
Миколаївщина допомагає військовим
09.09.2014 | 12:55
Миколаївська ОДА

«Ми активізували райони, впродовж минулого тижня та всі вихідні з районів передавали бронежилети. Ми готуємо машину, і вже завтра вона виїздить до  зони проведення АТО та доставить все вашим синам, братам, чоловікам. Другий напрямок нашої роботи – підготовка теплого одягу для військовослужбовців, адже зараз ввечері похолодало. Вже у п’ятницю ми направимо 400 комплектів військового  теплого одягу», – про це сьогодні повідомив перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Микола Романчук родичам військовослужбовців.

Крім того, на учні, батьки та вчителі Миколаївської гімназії №3 долучилися до акції «Замість квітів – допомога армії». На зібрані кошти вони придбали військове оснащення – біноклі, окуляри, тактичні печатки.

7 вересня дружня родина гімназії завітала до військовослужбовців добровольчого батальйону «Фенікс», який був створений на базі 79-ї окремої аеромобільної бригади. Бійцям привезли не лише вкрай необхідні речі, а й малюнки, листи та концертну програму «Ми поряд із вами заради життя».

«Вийшовши з відпустки, ми вирішили підтримати акцію добра - до неї приєдналися наші вчителі та учні. Замість квітів на 1 вересня ми вирішили зібрати гроші для української армії. Ми приїхали не з порожніми руками, купили необхідні для військовослужбовців речі. Також, наші дітлахи підготували невеликий концерт, аби підтримати бійців, – розповіла класний керівник 7-б класу, психолог Оксана Склярук.

версія для друку