українська російська англійська
Вінницькі міліціонери спільно з громадськістю відправили допомогу краматорському дитбудинку "Антошка" та колегам в зону АТО
11.09.2014 | 16:36
Вінницька ОДА

За декілька днів міліціонери, громадські активісти, небайдужі вінничани зібрали допомогу для вихованців дитбудинку «Антошка», що у місті Краматорськ Донецької області. У супроводі працівників міліції та представників вінницької самооборони вантаж вирушив на схід, аби доставити малюкам необхідне.

Десятки упаковок памперсів, питна вода, предмети особистої гігієни, дитячі книжки, альбоми та олівці, пакети з одягом, взуттям та іграшками – ось неповний перелік того, що небайдужі принесли для мешканців дитячого будинку.

За словами головного міліціонера Вінниччини Ігоря Моренця, почувши звернення директора краматорського дитбудинку Анатолія Романюка про необхідність допомоги його вихованцям, працівники міліції Вінниччини не могли залишитись байдужими.

«У рамках планової передачі продуктів харчування та одягу працівникам батальйону «Вінниця», а також зведеному загону працівників управління обласної міліції ми вирішили передати необхідне і обездоленим малюкам, - розповідає начальник УМВС Ігор Моренець. – Допомогу для дітей-сиріт збирали усією Вінницею, щось приносили люди, щось громадські організації та міліціонери. Усі чим могли, тим і допомагали, сподіваємось, що це їм допоможе і над їхніми головами буде чисте, мирне небо».

 

версія для друку