українська російська англійська
Щодо обстановки на державному кордоні
10.10.2014 | 14:06
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Обстановка на українсько-російському кордоні та на лінії розмежування між силами АТО і незаконними озброєними формуваннями суттєвих зміна не зазнала та залишається напруженою. Бойових зіткнень з підрозділами Держприкордонслужби не було.

Вчора зафіксовано здійснення повітряної розвідки російськими безпілотними літальними апаратами. 1 БПЛА виявили о 20:05 поблизу Маріуполя на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Сартана». Робота ще 2 безпілотників була зафіксована прикордонниками Херсонського загону на межі з тимчасово окупованим Кримом на напрямку «Макарівка (Укр.) – Армянськ (АРК)».

На Луганщині, в районі де на мінах підірвалися прикордонний наряд та сільгосптехніка мирних жителів, прикордонниками спільно з саперним підрозділом ЗСУ проведено перевірку та розмінування шляхів в контрольованому прикордонному районі. У результаті проведеної роботи поблизу н.п. Городище та Нижня Баранівка вздовж рокадної дороги, що прилягає до державного кордону знешкоджено 3 протипіхотні міни та 3 розтяжки.

О 20:10 9 жовтня прикордонним нарядом Луганського загону спільно з співробітниками МВС на одному з блокпостів поблизу н.п. Станично-Луганське були затримані 2 громадян України, у яких було знайдено схеми розташування блокпостів по Луганській області та порядок їх функціонування.

З території РФ продовжується заїзд в Луганську область найманців, які пройшли підготовку в навчальному центрі ГРУ ГШ ЗС РФ в Ростові-на-Дону. За оперативними даними, за останні 2 доби на територію України зайшло близько 40 автобусів з терористами. Також учора вночі з території РФ в Україну в районі Успенки Донецької області зайшла колона військової техніки кількістю приблизно 30 одиниць і прослідувала в напрямку н.п. Комсомольське.

 

 

версія для друку