українська російська англійська
"Бібліотечка для Донбасу" поповнилася книгами видавництва "Букрек"
15.10.2014 | 13:44
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Триває акція Держкомтелерадіо «Бібліотечка для Донбасу» із збору книг для бійців зони АТО, вимушених переселенців та жителів звільнених від терористів територій Донбасу. В акції вже взяло участь понад 50 українських видавництв.

Нещодавно видавничий дім «Букрек» (м. Чернівці) видрукував та передав 3 тисячі брошур «Домедична допомога в умовах бойових дій» у спеціалізовані медзаклади та військові установи. Разом з гуманітарним вантажем волонтери повезуть брошуру в зону АТО.

Методичку розробив авторський колектив на чолі з президентом ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги» Віталієм Крилюком. 

Книгу видано у зручному для умов військових дій форматі, її можна носити у кишені. Текст проілюстровано спеціальними малюнками.

«Аналіз причин загибелі військовослужбовців під час ведення бойових дій вказує на те, що значну їх частину можна було б врятувати при своєчасному та якісному наданні домедичної допомоги, -  зазначив Віталій Крилюк. - Адже основними причинами смерті у 80-90% поранених стали масивна крововтрата та шок. Безперечно, ця книжка надасть бійцям необхідні знання та допоможе багатьом з них зберегти життя».

Директор видавничого дому «Букрек» Дарина Максимець заявила, що благодійна акція матиме продовження. Зараз видавництво готує до друку збірку патріотичної поезії «Пам’ятка українського вояка», котра надихатиме на подвиги та заряджатиме позитивом українських бійців у зоні АТО.

 

версія для друку