українська російська англійська
Директора Запорізької ОДТРК призначатимуть за конкурсом
15.10.2014 | 17:06
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

У Державному комітеті телебачення і радіомовлення Україні запроваджено конкурсний відбір на посади керівників державних телерадіокомпаній. 13 жовтня відбулося перше засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Запорізької ОДТРК.

Члени комісії познайомились з претендентами на посаду та розглянули подані документи. Загалом взяти участь у конкурсі виявили бажання дев’ять осіб.

Рішенням комісії до участі у другому етапі конкурсного відбору допущено екс-керівника Запорізької ОДТРК Олександра Коваленка, заступників генерального директора Запорізької ОДТРК В’ячеслава Саричева та Олександра Смокова. Також у конкурсі братимуть участь редактор ТОВ «Телерадіокомпанія «Соціальна країна» Сергій Тихонов, кореспондент служби новин на телеканалі «Business» Олена Голота, директор комунального підприємства «Бердянська міська телекомпанія «ТБ-Бердянськ» Бердянської міської ради» Вікторія Горбатко та директор творчо-виробничого об’єднання телевізійних та радіопрограм Донецької ОДТРК, вимушена переселенка Світлана Деркач. Найстаршому претенденту на посаду – 52 роки, наймолодшому 32.

Ще двом заявникам було відмовлено у подальшій участі у конкурсі у звязку із невідповідністю конкурсним вимогам, зокрема відсутністю досвіду роботи на керівних посадах у ЗМІ.

Учасникам конкурсу надані інформаційні матеріали щодо фактичного фінансово-економічного стану Запорізької ОДТРК для складання ними конкурсних пропозицій (програм діяльності телерадіоорганізації) на середньострокову перспективу.

Чергове засідання Комісії буде закритим і відбудеться 4 листопада 2014 року. На ньому розглядатися конкурсні пропозиції учасників конкурсного відбору.

 

версія для друку