українська російська англійська
У МВС продемонстрували 10 нових бронеавтомобілів
22.10.2014 | 17:33
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов вручив бійцям Нацгвардії України сертифікати на військову техніку, яку було удосконалено новітніми технологічними розробками. Кожна бойова машина за рахунок додаткової комплектації стала надійним транспортним засобом.

З парком модернізованих броньованих машин «Спартан» ознайомився Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов. Удосконалені автомобілі Голові ВР презентували Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Міністр оборони України Степан Полторак.

Експериментальний бронеавтомобіль «Спартан» пройшов «обкатку» на Сході України у зоні проведення АТО. Аби покращити його бойові характеристики та забезпечити надійний захист особового складу, були враховані всі фактори використання військової техніки. Модернізації автомобілів передувала копітка науково-практична діяльність.

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, звертаючись до присутніх зазначив, що новенькі броньовані автомобілі виготовили на вітчизняному заводі «Краз». Експериментальна машина пройшла «обкатку» в бойових умовах і всі пропозиції для її вдосконалення були враховані під час виготовлення іншої партії.

«Зараз сертифікати на нові бронеавтомобілі отримують бійці Національної гвардії України, які після освоєння тактико-технічних характеристик з новою технікою відправляться на фронт захищати нашу державу», - наголосив Голова ВР.

У свою чергу Міністр оборони України Степан Полторак розповів про ті технологічні розробки, які відповідають сучасним вимогам застосування військової техніки. Зокрема, він наголосив, що у нових машин «Спартан» вдосконалена система озброєння та з’явилася, так звана «безлюдна вежа», в якій бійці залишаються невразливими.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков висловив слова подяки керівництву підприємств, що виготовили бойові атомобілі за оперативність та чітке розуміння нагальних потреб захисників вітчизни. Крім того, очільник правоохронного відомства зазначив, що у листопаді цього року будуть опробовані та передані особовому складу, що бере участь в діях у зоні АТО, військові автомобілі «Шрек». Вони представляють собою нову модифікацію броньованої автотехніки, яка сьогодні конче необхідна для встановлення миру та забезпечення розвитку країни.

 

версія для друку