українська російська англійська
У Києві стартував перший фестиваль італійського музичного бароко "Italia Festival Barocco"
24.10.2014 | 10:10
Прес-служба Міністерства культури

У Національній філармонії України концертом всесвітньо відомого диригента й скрипаля Стефано Монтанарі з ансамблем старовинної музики «Accademia Bizantina» відбулося урочисте відкриття першого фестивалю італійського музичного бароко в Україні «Italia Festival Barocco».

З нагоди головування Італії в Європейському Союзі посольство Італії та Італійський інститут культури в Україні у співпраці з Міністерством культури України проводять перший фестиваль італійського музичного бароко в Україні ITALIA FESTIVAL BAROCCO.

Фестиваль триватиме з 23 жовтня по 4 листопада у провідних культурних та освітніх закладах Києва: Національній філармонії України, Національному заповіднику «Софія Київська», Національній музичній академії України ім. П. Чайковського, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національному університету «Києво-Могилянська академія».

У фестивалі беруть участь відомі італійські та українські виконавці барокового репертуару, зокрема, колективи «Accademia Bizantina», «Festina Lente», «Il Sogno Barocco», знамениті диригенти Стефано Монтанарі, Клаудіо Кавіна, Паоло Перроне і солісти Алессандро Карміньяні, Раффаеле Пе та інші.

версія для друку