українська російська англійська
Україна взяла участь у засіданні Конференції Національних директорів НАТО з озброєння
24.10.2014 | 13:44
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

23 жовтня у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбулося щорічне засідання Конференції національних директорів з озброєння. Делегацію України очолював заступник Глави Місії України при НАТО з оборонних питань Віктор Корендович. У роботі делегації також взяв участь Генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром” Роман Романов.

Засідання відбулося під головуванням заступника Генерального секретаря НАТО з питань інвестицій в оборону, директора Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО Патріка Оруа.

Під час засідання було підкреслено, що Конференція продовжуватиме здійснювати внески до розвитку партнерства з Україною, а також налагодження взаємодії між оборонними відомствами та промисловістю країн. Міжнародна кооперація у цій галузі є запорукою забезпечення необхідних оборонних спроможностей.

Довідково

Конференція національних директорів з озброєння координує реалізацію політики НАТО у сфері розвитку озброєння і військової техніки.

Засідання проводяться два рази на рік, один із яких – за участю країн-партнерів. До участі в роботі залучаються високопосадовці, які відповідають за формування та реалізацію політики у сфері озброєння і військової техніки.

 

версія для друку