українська російська англійська
Мінекономрозвитку продовжує допомагати бізнесу долати адміністративні бар’єри
24.10.2014 | 15:37
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ

Задля здійснення дерегуляційних реформ і зменшення адміністративних перепон у сфері зовнішньоекономічної діяльності Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує значно спростити процедуру одержання ліцензій на ввезення в Україну цукру-сирцю із тростини в межах тарифної квоти.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.11.2008 №1002 «Про затвердження Порядку розподілу тарифної квоти на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини» встановлена квота в обсязі 267,8 тис. тонн за ставкою ввізного мита у розмірі 2 % митної вартості.

Ліцензії на імпорт цукру-сирцю видавалися суб’єктам господарювання України впродовж 2009 – 2011 років. У зв’язку з відсутністю заявок від суб’єктів ЗЕД у 2012, 2013 та у 2014 роках вказані ліценції Міністерством не видавалися.

Із запропонованими змінами, а саме з проектом постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку розподілу тарифної квоти на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини» можна ознайомитись на офіційному сайті Мінекономрозвитку в рубриці «Обговорення проектів документів».  

 

 

версія для друку