українська російська англійська
30 жовтня пройдуть учбово-тренувальні навчання з організації заходів при виявленні підозрілого на хворобу, спричинену вірусом Ебола
29.10.2014 | 17:55
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

30 жовтня при задіянні головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби на водному транспорті, ДУ «Лабораторний центр» ДСЕСУ на водному транспорті», головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Одеській області, ДУ «Одеський обласний лабораторний центр ДСЕСУ», управління охорони здоров’я Одеської обласної адміністрації, КУ «Одеська міська швидка допомога», КУ «Міська клінічна інфекційна лікарня», ДУ «Український науково-дослідний протичумний інститут ім. І.І. Мечнікова МОЗ України» відбудуться учбово-тренувальні навчання з організації заходів при виявленні хворого (підозрілого) на хворобу, спричинену вірусом Ебола.

До участі запрошені також представники ДСЕС, Міноборони, СБУ, Мінагрополітики, Держветфітослужби, МВС, Держприкордонслужби, Мінінфраструктури, ДСНС, ДФС та інших зацікавлених органів виконавчої влади.

Навчальні цілі:

1. Перевірка готовності до реагування і взаємодії органів управління, закладів та установ охорони здоров’я, санітарно-епідеміологічної служби та інших зацікавлених служб при виявленні випадку захворювання, спричиненого вірусом Ебола (ХСВЕ) та інших хвороб, що мають бо можуть мати міжнародне значення.

2. Відпрацювання схеми сповіщення та алгоритму дій медичного персоналу при виявленні хворого (підозрілого) на ХСВЕ.

3. Організація первинних протиепідемічних заходів у вогнищі ХСВЕ.

4. Визначення порядку сортування та організації термінової госпіталізації хворих (підозрілих) осіб та ізоляції контактних. 

5. Перевірка готовності до розгортання та перепрофілювання госпітальної бази (госпіталь, провізорний госпіталь, ізолятор) для госпіталізації хворих та ізоляції контактних.

6. Відпрацювання алгоритму дій щодо забору клінічних зразків у хворого (підозрілого) на ХСВЕ, пакування та транспортування біологічного матеріалу до спеціалізованої лабораторії.

Місце проведення:

11.00 год. – Одеський морський торгівельний порт (м. Одеса, морвокзал, причал №17);

12.00 год. – КУ «Міська клінічна інфекційна лікарня» (м. Одеса, вул. Пастера, 7);

13.00 год. – ДУ «Український науково-дослідний протичумний інститут ім. І.І.Мечнікова МОЗ України» (м. Одеса, вул. Церковна, 2/4).

 

До висвітлення заходу запрошуються представники ЗМІ. Телефон для довідок та координації ЗМІ на місці події (048) 776-07-29, прес-служба ОДА.

 

версія для друку