українська російська англійська
Українська делегація ознайомилася з особливостями військової освіти в Республіці Польща
12.11.2014 | 17:24
Прес-служба Міністерства оборони

Вітчизняні експерти з питань військової освіти відвідали Національну академію оборони Республіки Польща умісті Варшава. Візит відбувся з метою врахування польського досвіду, а також досвіду НАТО у підготовці оновленої Концепції розвитку системи військової освіти в Україні.

Робоча поїздка була організована в рамках програми Альянсу з удосконалення військової освіти. У ній взяли участь представники Національного університету оборони України та вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України на чолі з представником департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України полковником Олегом Прохоровим. Від польської сторони керівником робочої зустрічі виступив радник Міністра оборони Республіки Польща Броніслав Пацек.

Представники Національної академії оборони та видових військових академій Республіки Польща ознайомили наших делегатів зі структурою своїх навчальних закладів, вимогами до абітурієнтів та порядком і специфікою підготовки офіцерських кадрів. А офіцери департаменту кадрів Міністерства оборони Республіки Польща роз’яснили українським колегам порядок загальної підготовки польських військовослужбовців, терміни та умови їх підготовки на різних курсах навчання, особливості навчання за кордоном та  участі у миротворчих місіях.

За результатами візиту на рівні експертів відбулося обговорення практичних питань підготовки проекту оновленої Концепції реформування військової освіти в Україні.

 

версія для друку