українська російська англійська
Андрій Мохник зустрівся з представниками Всесвітнього фонду охорони дикої природи
13.11.2014 | 16:47
Прес-служба Міністра екології та природних ресурсів

13 листопада 2014 року в Мінприроди відбулася зустріч Міністра екології та природних ресурсів України з делегацією Всесвітнього фонду охорони дикої природи (WWF).  

Андрій Мохник висловив тверде переконання, що ця зустріч має зміцнити відносини України з Всесвітнім фондом дикої природи, а підписання Меморандуму про взаєморозуміння закладе міцне підґрунтя для подальшої співпраці. Він, зокрема, зауважив: «Беручи до уваги глобальну природу проблем захисту навколишнього природного середовища та необхідність вироблення ефективного та довготривалого механізму вирішення цих проблем ми впевнені у необхідності підготовки до підписання Меморандуму та його успішній реалізації. Екологічний ринок в Україні наразі знаходиться на стадії розвитку, але розвиток цей відбувається швидкими темпами. До нас приходять нові технології, дозволяючи зробити рентабельними ті напрямки проектів, які ще донедавна були суто дотаційними. Екологічний ринок України звертає на себе увагу серйозних інвесторів».

Міністр також додав, що після завершення усіх внутрішньодержавних процедур, відповідно до національного законодавства, Мінприроди буде готове до укладення Меморандуму про взаєморозуміння.

Керівний директор Міжнародної Дунайсько-Карпатської програми WWF Андреас Бекман зазначив, що вони відкриті до співпраці та пообіцяв докласти всіх зусиль, аби підтримати Міністерство екології та природних ресурсів зокрема та Україну загалом.

 

версія для друку