українська російська англійська
Ігор Швайка обговорив реалізацію зернового контракту з Послом Китаю та представниками бізнес-делегації
14.11.2014 | 15:36
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Уряд Китаю високо оцінив рівень менеджменту Державної продовольчо-зернової корпорації у виконанні зернового контракту з Україною. Про це заявили представники китайської делегації під час зустрічі з Міністром аграрної політики та продовольства України Ігорем Швайкою.

«Міністерство агарної політики та продовольства України, ДПЗКУ та Уряд Китаю – єдина команда, яка працює задля єдиної мети – успішної реалізації зернового контракту. Ми знаємо, що в української сторони виникли певні проблеми з транспортуванням зерна. Сподіваємося, на швидке вирішення цього питання», - сказала Ян Цзин, заступник генерального директора Китайської національної корпорації машинної індустрії.

У свою чергу Ігор Швайка зазначив, що ситуація з виконанням зернового контракту та графіка поставок зерна знаходиться під його особистим контролем.

«Чесність та прозорість у співпраці - запорука успішної роботи і основа наших з вами відносин. Сьогодні ми ведемо постійний діалог з нашими китайськими партнерами. Говоримо про проблеми відкрито і докладаємо максимум зусиль для їх вирішення. Успішна реалізація всіх поставок та виконання зернового контракту позитивно вплине на імідж України», - сказав Міністр Ігор Швайка.

Під час зустрічі Міністр разом с Послом Китаю та представниками бізнес-делегації обговорили можливість збільшення експорту українського зерна до 6 млн. тонн. Також мова йшла про один з масштабних інвестиційних проектів – реконструкцію 14 причалу Одеського порту.

версія для друку