українська російська англійська
Протягом 7 січня підрозділи ДСНС України врятували 5 осіб та ліквідували близько 200 пожеж
08.01.2015 | 09:34
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

За минулу добу (7 січня) підрозділи Державної служби України знадзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобіганнянадзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їхнаслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

За цей період зареєстровано 768 надзвичайних подій, на якізабезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. У результаті вжитих заходів врятовано 5 осіб.

Ліквідовано 168 пожеж, врятовано на пожежах 5 осіб та недопущено знищення вогнем 92 будівлі і 4 одиниці техніки. На пожежах загинуло 15 осіб. З початку року по Україні зареєстровано 944 пожежі, врятовано 25 осіб,  у вогні загинуло 72особи.

Також, за оперативними даними, 7 січня виникло 15 дорожньо-транспортних подій, внаслідок яких загинуло 3 осіб та постраждало 23 осіб.

ДСНС України звертається до людей з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та до водіїв з проханням бути обережними та уважними на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху і по можливості не виїжджати на далекі відстані аби не стати “заручником негоди”. Якщо ви потребуєте допомоги - телефонуйте до Служби порятунку “101”.

 

версія для друку