українська російська англійська
Павло Розенко: Ухвалені Парламентом законопроекти - це лише початок реформ, ініційованих Урядом
23.01.2015 | 17:21
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

У надзвичайно складних умовах Уряд робить реальні кроки із запровадження змін в усіх сферах життєдіяльності країни, що стосуються проведення децентралізації, удосконалення податкового законодавства, зменшення навантаження на фонд оплати праці, легалізації зарплат. Про це Міністр соціальної політики України Павло Розенко повідомив, перебуваючи 23 січня з робочою поїздкою на Прикарпатті.

Міністр відвідав Івано-Франківський геріатричний пансіонат, зустрівся з керівництвом облдержадміністрації та профспілок області, обговорив із працівниками установ соціального захисту населення актуальні питання соціального забезпечення та супроводу громадян.

„Ми чудово розуміємо, що ті законопроекти, які були ухвалені, це не закінчення, а лише початок процесу реформування: вони будуть трансформуватися, змінюватися, - зазначив Павло Розенко. - Ви нам повинні давати базу для проведення наступних реформ, їх удосконалення”.

Як відзначив Міністр, в урядовців є готовність оперативно реагувати на всі ті критичні моменти, які виникають у процесі реформування, та робити належні висновки.

 

версія для друку