українська російська англійська
Паралельно з юридичними процедурами вже ведеться відбір проектів, - Геннадій Зубко на зустрічі з представниками KfW
05.02.2015 | 12:52
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко провів робочу зустріч з членом управлінського комітету KfW, старшим Віце-президентом Банку розвитку KfW по регіону Європи та Азії паном Роландом Зіллером.

Мета зустрічі – координація спільних дій, спрямованих на реалізацію Спільної заяви Уряду ФРН та Уряду України про Незв’язаний фінансовий кредит у розмірі 500 млн. євро, який спрямують на фінансування робіт з відновлення зруйнованої  інфраструктури  в Луганській  та Донецькій областях.

Сторони підтвердили готовність підписання у березні 2015 року  Рамкової угоди, як невід’ємної частини Спільної заяви.

Геннадій Зубко зазначив, що вже зараз, поки триває процес врегулювання необхідних юридичних процедур, здійснюється відбір проектів, які реалізовуватимуть за рахунок залучених коштів від KfW.

«Після завершення всіх необхідних юридичних процедур, ми зможемо якнайшвидше приступити до конкретної роботи з відновлення, оскільки вже сьогодні ведеться відбір проектів», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, домовленостей про кредит між Канцлером Уряду ФРН А. Меркель та Президентом України П. Порошенком було досягнуто у серпні 2014 року. На початку січня 2015 року в Берліні було підписано Спільну заяву між Урядом України та Федеративним Урядом ФРН про надання кредитних гарантій у розмірі 500 млн. євро.

 

версія для друку