українська російська англійська
EY Human Capital проведе незалежне тестування співробітників Мін'юсту
06.02.2015 | 16:29
Прес-служба Міністерства юстиції

6 лютого підрозділ Human Capital українського офісу міжнародної аудиторської компанії EY (Ernst&Young) провів перше незалежне тестування керівників вищої ланки Міністерства юстиції України. У тестуванні взяли участь 80 керівників управлінь та департаментів.

За словами Міністра юстиції Павла Петренка, таке тестування стане початком процесу оновлення кадрової структури відомства. «Міністерство є одним із найбільш контактних з точки зору взаємодії із громадянами.

Ми щороку маємо понад 27 млн. контактів через наші підрозділи. Тому питання щодо якості надаваних сервісів є одним із пріоритетних. Вперше незалежне тестування зможе визначити, хто із нинішніх керівників матиме змогу перейти в оновлену структуру. 

Міністерство не мало відношення ані до змісту, ані до структури тестів. Систему було розроблено фахівцями EY Human Capital. На подальших етапах за такими ж принципами незалежного тестування ми будемо відбирати керівників для обласних та районних управлінь юстиції», - повідомив Міністр.

Він також додав, що при кадровому доборі Міністерство відмовилося від діючих сьогодні норм про необхідність мати досвід роботи на державній службі. «На керівних посадах матимуть можливість працювати молоді фахівці ззовні системи. Не буде практики призначення по принципу лояльності до керівника», - сказав Міністр.

Кадрову комісію відомства очолить новопризначений заступник Міністра Гія Гецадзе. За його словами, головним принципом добору фахівців Мін’юсту стане перевірка професійності і мотивації.

Як повідомила керівник групи Human Capital, партнер EY в Україні Ольга Горбановська, тестування проходитиме в 5 групах. Тест триватиме 50 хвилин і складатиметься із трьох блоків. «Перший блок – мотиваційний лист. Кандидат-учасник тестування повинен буде пояснити, чому саме він має зайняти посаду, якими характеристиками він для цього володіє. Крім того, він повинен буде прописати план дій для свого підрозділу на наступний рік. Другий блок складається із відкритих 10 запитань, з допомогою яких будуть визначатися лідерські якості, третій – 15 запитань професійного характеру із варіантами відповідей», - розповіла О. Горбановська.

За її словами, результати будуть оброблені в автоматичному режимі і одразу після завершення тестування будуть направлені на розгляд кадрової комісії Мін’юсту.

 

версія для друку