українська російська англійська
Українці вивчають досвід з формування громадянської свідомості та суспільно-державних цінностей на прикладі США
06.02.2015 | 17:20
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

5 лютого 2015 року в Посольстві Сполучених Штатів Америки відбулася зустріч заступника Міністра молоді та спорту Сергія Митрофанського з представниками Посольства Сполучених Штатів Америки, Агенції США з міжнародного розвитку (USAID)  та групою кандидатів на участь у програмі USAID "Виховання громадянської свідомості молоді в контексті освітньої реформи".

 Основна мета зазначеної програми полягає у вивченні досвіду з формування громадянської свідомості та суспільно-державних цінностей на прикладі США задля посилення освітньої реформи у сфері патріотичного виховання української молоді. Відібрані кандидати матимуть змогу протягом 3-х тижнів вивчати американський досвід з таких питань, як основні поняття громадянської освіти та засад патріотизму молоді, підходи і моделі, реалізовані в США, кращі практики патріотичного виховання, що здійснюються в США на національному рівні та на рівні штату, дослідження молодіжних програм громадянської освіти, що реалізуються на національному, рівні штату та місцевому рівнях у США тощо.

Сергій Митрофанський ознайомив учасників зустрічі з роботою Міністерства в напрямку патріотичного виховання та формування відповідального, свідомого громадянина нашої країни.

 "У часи, коли ми переживаємо найтяжчі моменти в історії незалежної України, патріотичне виховання має стати основою змін та розвитку громадянського суспільства нашої держави. У цьому питанні для нас важливо мати досвід інших країн" , - відзначив Сергій Митрофанський.

Він також зауважив, що Міністерство зацікавлене у налагодженні співпраці з агенціями Посольства Сполучених Штатів, зокрема з Агенцією США з міжнародного розвитку щодо проведення зустрічей з учасниками програм обмінів США задля обміну досвідом, поєднання зусиль у питанні реалізації спільних ідей та проектів. 

Представники Посольства Сполучених Штатів Америки та USAID висловили сподівання, що такі зустрічі стануть доброю практикою.  

 

 

версія для друку