українська російська англійська
МЗС: Парламентська асамблея ОБСЄ невідступно підтримує територіальну цілісність України
06.02.2015 | 21:14
Прес-служба Міністерства закордонних справ

6 лютого Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прийняв Президента Парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкку Канерву, який перебуває в Києві з робочим візитом.

П.Клімкін відзначив активну позицію ПА ОБСЄ та Президента Асамблеї щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України. Він підкреслив, що мирне врегулювання ситуації на Донбасі залежить від готовності російської сторони виконувати взяті на себе в рамках Мінських домовленостей зобов’язання, а також закликав ПА ОБСЄ використати наявні засоби та інструменти для спонукання російської влади до дотримання принципів  Гельсінського Заключного акту і відмови від агресивної і загарбницької політики відносно України, відзначивши важливість дотримання відповідних положень Бакинської декларації ПА ОБСЄ 2014 р.

Зі свого боку І.Канерва наголосив на незмінності позиції ПА ОБСЄ стосовно важливості досягнення дипломатичного врегулювання поточної кризи навколо України та зазначив, що і надалі докладатиме зусиль для сприяння відповідному мирному процесу.

 

 

версія для друку