українська російська англійська
Уряд всебічно забезпечуватиме права вимушених переселенців, - В'ячеслав Кириленко
12.02.2015 | 16:03
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Кількість вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій та зони АТО сягнула 1 мільйона 24 тисяч осіб, всебічна підтримка та забезпечення їхніх прав знаходиться під особливим контролем Уряду. Про це йшлося на нараді з питань захисту внутрішньо переміщених осіб, яка відбулася 12 лютого в Будинку Уряду під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра культури України В’ячеслава Кириленка і за участі керівництва Мінсоцполітики, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мінрегіону та інших органів центральної виконавчої влади.

Зокрема, на урядовому рівні буде забезпечено вчасну та в повному обсязі адресну допомогу  вимушеним переселенцям. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства готує реєстри об’єктів незавершеного будівництва, які в перспективі можна буде використати для проживання внутрішньо переміщених осіб.

«Кількість внутрішньо переміщених осіб зростає. Наше завдання - допомогти цим людям вирішити всі матеріальні та побутові питання», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

 

версія для друку