українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко відвідав спільну мистецьку акцію Посольства Латвії та Мінкультури України, приурочену до головування Латвії в ЄС
13.02.2015 | 11:35
Прес-служба Міністерства культури

12 лютого Віце-прем`єр-міністр – Міністр культури України В`ячеслав Кириленко відвідав урочистий концерт з нагоди початку головування Латвійської Республіки в Раді Європейського Союзу, разом із Головою Сейму Латвії Інарою Мурніеце і Надзвичайним та Повноважним Послом Латвії в Україні Аргітою Даудзе та заступником Голови Верховної Ради України Оксаною Сироїд. Концерт Хору Латвійського Радіо та камерного оркестру «Sinfonietta Rīga» зі спеціальною програмою «Молитва Матері Терези» відбувся в Колонному залі ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України.

Перед початком заходу відбулася робоча зустріч Віце-прем`єр-міністра зі спікером латвійського парламенту Інарою Мурніеце.

У ході зустрічі В`ячеслав Кириленко подякував Інарі Мурніеце за підтримку територіальної цілісності та незалежності України. Також сторони обговорили перспективи українсько-латвійської співпраці у гуманітарній сфері.

 

версія для друку