українська російська англійська
Спільна робота організована. Мінрегіон і профільний Комітет ВР створили спільну законодавчу групу, - Геннадій Зубко
05.03.2015 | 17:25
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Мінрегіон і Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства створили спільну групу по законодавчій роботі

«На спільній нараді Міністерства з членами парламентського комітету було прийнято рішення про створення спільної робочої групи. Заступники Міністра будуть активно співпрацювати з підкомітетами Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства по всім напрямкам законодавчої роботи», - повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко у середу під час ініційованої ним першої спільної наради Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

«Я ініціював проведення першого спільного засідання з метою обговорення всіх питань та пропозицій по налагодженню ефективної співпраці Міністерства і Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства», - підкреслив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр України зазначив, що на засіданні Національної ради реформ Президент України Петро Порошенко наголосив на необхідності координації і налагодженню більш тісної співпраці між всіма гілками влади – Парламентом, Урядом та Адміністрацією Президента.

Геннадій Зубко також зауважив, що така координація необхідна і з огляду на презентований Головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом проекту Плану законодавчого забезпечення реформ в Україні.

 

версія для друку