українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Уряд виділяє 865 мільйонів гривень на будівництво лінії безпеки
18.03.2015 | 13:01
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України за невідкладною процедурою приймає рішення про виділення з Резервного фонду 865 мільйонів гривень для будівництва лінії безпеки - фортифікаційних споруд, які дадуть можливість зберегти життя українських військовослужбовців і гарантувати безпеку на всій території кордону.

Про це повідомив на засіданні Уряду України в середу, 18 березня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що в рамках завдань, напрацьованих Президентом України, Урядом України та Радою національної безпеки і оборони, необхідно терміново приступити до будівництва лінії безпеки.

«Основне – це не дати можливості російським терористам незаконно перетинати лінію безпеки. Ми повинні бути готові до всіх сценаріїв, які можуть розвиватися», - наголосив Арсеній Яценюк.

Глава Уряду звернувся до Віце-прем'єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка разом із Міністерством оборони України невідкладно приступити до вибору генерального підрядника, підрядників, використання коштів і будівництва відповідних споруд.

Арсеній Яценюк також дав доручення Державній прикордонній службі України щодо будівництва інженерних споруд на кордоні між Україною і Росією: «Процес іде, але надто довго. Це добре, що ми вдвічі скоротили вартість проектних робіт. Але тепер треба прискорити як будівництво лінії безпеки, так і зведення інженерних споруд на українсько-російському кордоні».

 

 

версія для друку