українська російська англійська
Зміни до законодавства можуть щорічно дати 5 мільярдів гривень у бюджет держави, - МВС
18.03.2015 | 18:08
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Департаменту протидії злочинності у сфері економіки МВС України Ігор Купранець зазначив, що відомство очікує законодавчого врегулювання у цій сфері. Законопроект зараз знаходиться на доопрацюванні у Верховній Раді України. Крім того, Зорян Шкіряк та Ігор Купранець презентували Концепцію протидії гральному бізнесу.

«Запропоновані зміни у законодавчій сфері суттєво сприятимуть наповненню державного бюджету України – прогнозовані надходження понад 5 мільярдів гривень», – зазначив Ігор Купранець.

Радник глави відомства Зорян Шкіряк закликав громадян повідомляти конкретні адреси, за якими функціонують нелегальні гральні заклади. Радник Міністра внутрішніх справ України запевнив, що вся інформація стосовно функціонування нелегальних гральних закладів буде перевірятися. У разі її підтвердження керівник місцевої міліції нестиме особисту відповідальність.

«Вкотре наголошую, що наша мета – повна ліквідація грального бізнесу в Україні та недопущення поновлення його діяльності у майбутньому, до законодавчого врегулювання в цій сфері, – підкреслив Зорян Шкіряк. – Якщо ж, не дай Боже, подібне ганебне явище з’явиться знову – ще раз повторюю, на місце виїде оперативна група, а всі винні понесуть персональну відповідальність».

Крім того, Зорян Шкіряк та Ігор Купранець презентували Концепцію протидії гральному бізнесу. Вона передбачає участь МВС та його структурного підрозділу – Департаменту протидії злочинності у сфері економіки – у протидії кримінальним проявам у сфері грального бізнесу, а також участь у розробці трьох профільних законопроектів.

 

версія для друку