українська російська англійська
Ситуація на Південно-Західній залізниці повністю під контролем, залізниця працює в штатному режимі, - Максим Бланк
26.03.2015 | 15:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Ситуація на Південно-Західній залізниці повністю під контролем, залізниця працює в штатному режимі. На цьому наголосив в. о. генерального директора Укрзалізниці Максим Бланк на брифінгу в Будинку Уряду 26 березня.

Під час брифінгу в. о. генерального директора Укрзалізниці поінформував про останні події стосовно Південно-Західної залізниці та кадрові зміни на цьому підприємстві.

Він наголосив, що 25 березня Кабінет Міністрів своїм рішенням остаточно звільнив Олексія Кривопішина із посади начальника Південно-Західної залізниці.

За словами Максима Бланка, кадрові зміни були вимушеним кроком, оскільки її керівництво роками працювало не на розвиток підприємства, а на власне збагачення, використовуючи при цьому ресурс залізниці. Ці факти підтвердила спільна комісія Міністерства інфраструктури та Міністерства внутрішніх справ.

«Спільна комісія Міністерства інфраструктури та Міністерства внутрішніх справ провела перевірку на Південно-Західній залізниці та виявила факти зловживань службовим становищем посадовими особами цієї залізниці, зокрема під час будівництва спорткомплексу «Olympic Village», - нагадав Максим Бланк. Встановлено, що всіма будівельними роботами на території цього спорткомплексу керував особисто Олексій Кривопішин, надаючи усні вказівки та залучаючи для цього будівельну техніку та працівників багатьох структурних підрозділів Південно-Західної залізниці.

Крім того, усі проплати здійснювалися за рахунок Південно-Західної залізниці. Будівельні матеріали на спорткомплекс постачалися, зокрема, через ТОВ «Аква Тех Ресурс», з яким залізниця у 2014 році уклала договір на постачання обладнання. Списання всіх матеріалів для облаштування системи поливу футбольного поля здійснювалось за рахунок діючих об'єктів водопостачання Південно-Західної залізниці, хоча фактично на цих об'єктах жодні будівельно-ремонтні роботи не проводились.

Після закінчення робіт у листопаді 2014 року колишній керівник ПЗЗ намагався приховати факти улаштування системи поливу на території спорткомплексу силами будівельників залізниці, підготувавши акт передачі матеріалів на суму понад 1 млн. грн. Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Даний акт підписав начальник підрозділу Південно-Західної залізниці за вказівкою Олексія Кривопішина.

«Зараз за даними фактами Служба безпеки України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками правопорушення. Також на даний час здійснюється досудове розслідування у кримінальному впровадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Південно-Західної залізниці», - зазначив Максим Бланк.

«Людям, які діють в особистих інтересах, використовуючи адмінресурс, а не в інтересах держави, не місце на залізниці», - додав в. о. генерального директора Укрзалізниці.

При цьому Максим Бланк зазначив, що зараз головним завданням є викорінення усіх проявів корупції на залізниці.

 

 

версія для друку