українська російська англійська
Міністерство інфраструктури зустрінеться з керівництвом компанії WizzAir
26.03.2015 | 15:54
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Рішення WizzAir – це рішення комерційної компанії, яке стало реакцією на економічну ситуацію в країні.

Щоб українське небо стало привабливішим для авіаперевізників потрібне не лише вирішення ситуації на сході країни, але й командна робота усіх гілок влади для підвищення доходів населення, стабілізації курсу гривні, послаблення умов здійснення валютних операцій авіакомпаніями.

Міністерство буде домовлятися про зустріч з українським і угорським керівництвом WizzAir, щоб визначити, яку підтримку відомство може надати для відновлення діяльності компанії в Україні.

Крім цього, Міністерство інфраструктури України планує ряд заходів для лібералізації ринку повітряних перевезень, щоб українське небо стало привабливішим для авіаперевізників.

Відомство робить усе для прискорення укладення Угоди про Спільний авіаційний простір. Наразі це питання винесено на найвищий рівень. Два тижні тому під час робочої поїздки в Іспанію відбулися зустрічі Міністра з держсекретарями з питань інфраструктури і закордонних справ. Ми запропонували своє бачення вирішення спірного питання Гібралтару. Іспанія готова до переговорів. Наразі заплановано зустріч з послом Великобританії, щоб прискорити розгляд питання ще з цього боку.

Мінінфраструктури разом з Украерорухом, Державіаслужбою, учасниками ринку працює над програмою розвитку внутрішніх аеропортів і активізацією авіаперевезень в цілому. Зараз обговорюється можливість відкрити українське небо на рівні окремих українських аеропортів, зокрема аеропорту «Львів». Уже відбулися зустрічі з іноземними авіакомпаніями, які зацікавлені в тому, щоб літати в Україну.

Ми вже розпочали роботу для досягнення двосторонніх домовленостей на рівні авіаційних органів влади ряду європейських країн.

 

версія для друку