українська російська англійська
Понад 905 млн. гривень допомоги виділено переселенцям за три місяці 2015 року
01.04.2015 | 10:37
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Понад  905 млн. гривень  допомоги виділено переселенцям за три місяці 2015 року. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін під час спільної прес-конференції за участю керівництва Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства соціальної політики та Міністерства юстиції. Темою виступів представників міністерств стало надання соціального захисту внутрішньо переміщеним особам.

«В цілому за перший квартал 2015 року, тобто з січня по березень, ми вже профінансували виплату соціальної допомоги у розмірі  905,3 млн. грн. Тільки за березень цього року профінансовано допомоги на суму 315 млн грнісля того, як було прийнято рішення Кабінету Міністрів України про збільшення на2 млрд. 850 млн. грн. фінансування допомоги,(відповідними змінами) в бюджеті передбаченізазначені кошти. Сьогодні вони надійшли у регіони у розмірі 315 млн. грн.», - повідомив заступник Міністра.

Віталій Мущинін зазначив, що за весь час обліковано в управліннях соціального захисту населення 1 млн. 195 тис. переміщених осіб, а це 876,6 тис.сімей. «Раніше Урядом було прийнято рішення щодо збільшення цієї допомоги для інвалідів до розміру у 942 грн. на одну людину»,- зауважив заступник Міністра.

Крім того, для забезпечення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб врегульовано ряд питань, зокрема:

- спрощено процедуру набуття статусу безробітного, а також скорочено перелік необхідних документів для його набуття;

- спрощено механізм надання реабілітаційних послуг інвалідам та дітям-інвалідам і забезпечення їх засобами реабілітації;

- урегульовано механізм щодо призначення державних допомог за місцем фактичного проживання;

- спрощено механізм пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб;

- запроваджено надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

 

версія для друку