українська російська англійська
Із початку року Укрзалізниця безкоштовно вивезла зі східного регіону 5086 вимушених переселенців
01.04.2015 | 12:04
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Укрзалізниця продовжує безкоштовно вивозити людей із зони воєнного конфлікту на Сході України за списками представників Державної служби надзвичайних ситуацій. Так, з початку року по 1 квітня залізничним транспортом безкоштовно перевезено 5086 вимушених переселенців на суму понад 605 тис. грн.

Людей вивозять з вокзалів та станцій, до яких вони змогли самостійно дістатися, зокрема Слов’янськ, Костянтинівка, Харків, Лисичанськ, Дніпропетровськ. На залізничних вокзалах Слов’янськ, Костянтинівка, Харків, Дніпропетровськ та Київ організовано транзитні пункти, де переселенці можуть отримати інформаційну, психологічну, соціальну та іншу допомогу.

Окрім того, на вокзалі Харків-Пасажирський цілодобово працює волонтерський пункт «Південний пост» благодійного фонду «Об’єднання заради України» для допомоги військовослужбовцям, які відправляються в зону АТО чи повертаються додому. Щодоби пункт приймає в середньому 60 військовослужбовців.

Раніше повідомлялося, що з 7 липня 2014 р. по 15 січня 2015 залізниці України перевезли безкоштовно понад 14,4 тис. переселенців на суму майже 1,45 млн грн.

 

 

версія для друку