українська російська англійська
В Мінінфраструктури обговорили проблемні питання у галузі міжнародних автомобільних перевезень
14.04.2015 | 18:31
Прес-служба Міністерства інфраструктури

14 квітня у стінах Міністерства інфраструктури відбулася нарада з проблемних питань у галузі міжнародних автомобільних перевезень за участі першого заступника Міністра інфраструктури Володимира Шульмейстера та заступника Міністра Юрія Васькова. На зустрічі також були присутні народний депутат України Олександра Кужель, працівники профільних департаментів міністерства, директор та члени Всеукраїнської громадської  організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників». 

Головне питання, винесене на порядок денний наради, стосувалося якнайскорішого введення в дію нової редакції наказу № 757 «Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом».  «Ми розуміємо, що неврегульованість цього питання спричиняє ряд конфліктних ситуацій та перешкоджає провадженню господарської діяльності перевізникам, які здійснюють міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом. Наразі у відповідь на прохання гравців ринку ми вже підписали зміни в існуючий наказ №757, які врегулюють питання зняття з обліку виданих дозволів, не повернутих вчасно. Тим часом з боку Міністерства зробимо все, що від нас залежить, щоб повністю вирішити це питання в найближчі дні», - наголосив перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

В результаті наради учасники домовились спільно узгодити всі спірні питання нового проекту наказу № 757 та розробити дорожню карту вирішення інших проблемних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень. Перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер взяв під особистий контроль врегулювання озвучених перевізниками зауважень щодо удосконалення законодавчої та нормативно-правової бази.

 

 

версія для друку