українська російська англійська
Укравтодор розпочав пошук інвестора будівництва та експлуатації першої концесійної дороги
22.04.2015 | 13:57
Прес-служба Державного агентства автомобільних доріг

Державне агентство автомобільних доріг України розпочало проведення оцінки ступеню зацікавленості потенційних інвесторів в участі в реалізації першого в Україні концесійного проекту – будівництва, подальшої експлуатації та утримання нової автомобільної дороги Львів-Краковець загальною протяжністю 84,4 км терміном дії концесії – до 49 років.

Вже починаючи з цього тижня й до 15 травня включно всі зацікавлені компанії, котрі є резидентами або нерезидентами України, бажають виступити інвестором проекту і потенційно відповідають вимогам до учасників концесійного конкурсу, можуть надіслати до відділу міжнародного співробітництва та інвестицій Укравтодору за адресою 03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 9, кім. 511, а також на e-mail: LKconcession@ukravtodor.gov.ua листи про висловлення своєї зацікавленості або наміри взяти участь у проекті.

Зазначені листи не передбачають для компаній жодних зобов’язань і складаються у довільній формі, саме тому компанії можуть доповнити їх інформацією або презентаційними матеріалами про вже реалізовані проекти.

Нагадаємо, нова концесійна дорога проходитиме за напрямком Львів-Краковець, що сполучатиме Міжнародний автомобільний пункт пропуску «Корчова-Краковець» із м. Львів, що розташовані на міжнародному коридорі TEМ-T III (Дрезден – Вроцлав – Львів – Київ), в об’їзд населених пунктів Наконечне, Наконечне 2, Яворів, Івано-Франкове та Львів (північний об’їзд) і будуватиметься відповідно до технічної категорії 1а (4 смуги руху).

Очікується, що концесійний конкурс розпочнеться у травні 2015 року. У випадку успішності концесійного конкурсу та визначення юридичної особи-переможця, такий переможець повинен буде здійснити належне фінансове закриття за проектом у 2016 році.

 

 

 

версія для друку