українська російська англійська
Запорізька область: В усіх районах будуть створені робочі групи з оперативного вирішення проблемних питань учасників АТО
05.06.2015 | 11:36
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Запоріжжі в усіх районах та містах обласного підпорядкування будуть створені робочі групи для оперативного розв’язання питань, пов’язаних із виділенням землі учасникам антитерористичної операції.

“Тісна взаємодія з головами місцевих рад, райдержадміністрацій, керівниками громадських організацій та активістами з числа волонтерів дійсно дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання щодо відведення земельних ділянок, з якими звертаються до нас учасники АТО”, – заявив керівник землевпорядної служби Запорізької області Олександр Євграфов.

За його словами, завдячуючи співпраці з органами місцевого самоврядування вдалося оперативно, в робочому порядку, вирішити низку питань та залагодити непорозуміння, що подекуди виникають на початковій стадії під час виділення земельних ділянок. “Тож, думаю, що подібний підхід необхідно запровадити в усіх районах і містах області”, – зазначив Олександр Євграфов.

На сьогодні до фахівців органів земельних ресурсів та органів місцевого самоврядування Запорізької області надійшло 484 заяви від учасників АТО на отримання земельних ділянок. Видано 193 дозволи на розробку проектів відведення земельних ділянок загальною площею 274,91 гектара. Ще 162 заяви перебувають на розгляді.

Довідково

Надання земельних ділянок громадянам, які брали або беруть участь у проведенні АТО, реалізується за ініціативою органів землевпорядної служби у рамках чинного законодавства про безоплатну приватизацію земель відповідного цільового призначення.

Для отримання дозволу на розроблення землевпорядної документації, який є початковим етапом у процесі приватизації земельної ділянки, військовослужбовцям та членам їх родин необхідно звернутися з відповідною заявою до підрозділів землевпорядної служби з копією паспорта, ідентифікаційного коду та документом, що підтверджує участь заявника в антитерористичній операції (довідка, наказ частини або посвідчення).

Правом на безоплатну приватизацію може скористатися кожен учасник антитерористичної операції, за умови, що раніше він не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельного наділу.

 

 

версія для друку