українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
15.07.2015 | 13:57
Прес-служба Державної прикордонної служби

Підрозділи Держприкордонслужби здійснюють охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями. Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою.

Протягом доби незаконні збройні формування продовжували порушувати режим припинення вогню.

Декілька годин снайпери російських найманців вели вогонь по блокпосту «Мар’їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. З невеликими інтервалами бойовики випустили майже 100 куль. Постраждалих серед українських військових немає. Тричі бандити обстрілювали блокпост «Золоте». Вони використовували АГС, кулемети та снайперські гвинтівки. У відповідь з метою недопущення нападу на позиції військовослужбовців та подавлення вогню противника прикордонники відкрили вогонь зі штатної зброї. Крім того, терористи більше години здійснювали мінометний обстріл блокпосту «Майорське». Вогонь вівся з напрямку н.п. Горлівка.

У межах Донецької та Луганської областей зафіксовано політ 5 безпілотників, які російські найманці використовували для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу затримано 2 транспортних засоби, які перевозили майже 2 тонни вантажів вартістю 46 тисяч гривень. Належних документів на вантаж не було, крім того автівки рухалися в об’їзд контрольних пунктів. Наразі їх передали представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

 

версія для друку