українська російська англійська
Міноборони: "Закон про державно-приватне партнерство в системі національної безпеки необхідний для зміцнення оборони країни"
15.07.2015 | 17:21
Прес-служба Міністерства оборони

На цьому наголосив під час брифінгу в Міністерстві оборони України керівник проекту «Впровадження державно-приватного партнерства в системі національної безпеки і оборони» Офісу реформ Міноборони Сергій Попов.

Він повідомив, що на даний час Міністерством оборони України за координації міжнародної компанії “KPMG-Ukraine” опрацьовано проект Закону України “Про державно-приватне партнерство в сфері національної безпеки та оборони України».

«У роботі над законопроектом брали активну участь народні депутати, представники експертних і ділових кіл. Під час його розробки було враховано передовий міжнародний досвід, зокрема, США, Великої Британії, Франції та Польщі», – зазначив Сергій Попов.

Він наголосив, що прийняття законопроекту захистить інвесторів, створить законодавчі засади для довгострокової співпраці між приватними інвесторами та державою на умовах договору про державно-приватне партнерство, сприятиме покращенню обороноздатності країни, залученню інвестицій та розвитку оборонно-промислового комплексу.

«Реалізація положень Закону забезпечить також впровадження інноваційних технологій у сфері національної безпеки та оборони України, освоєння виробництва нових озброєнь, військової та спеціальної техніки у кооперації з провідними світовими виробниками», – підкреслив Сергій Попов.

 

версія для друку