українська російська англійська
ООН допоможе урядовцям у реформуванні сфери енергетики, інфраструктури та екології, - Валерій Вощевський
23.07.2015 | 19:40
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

В рамках діючих проектів Організація Об'єднаних Націй надасть урядовцям консультаційну допомогу щодо реформування сфер енергетики, інфраструктури та екології. Такої домовленості досягнуто за результатами зустрічі Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського з Координатором системи ООН в Україні Нілом Вокером, що відбулася сьогодні в Будинку Уряду.

Віце-прем’єр-міністр України висловив подяку Нілу Вокеру за велику роботу, що здійснює ООН в Україні.

Під час зустрічі Валерій Вощевський розповів про першочергові заходи Уряду щодо проведення реформ в Україні.

Віце-прем’єр-міністр України детально зупинився на кроках, що здійснюються з метою реформування системи управління зоною відчуження, створення нової Державної екологічної інспекції та реорганізації Укрзалізниці тощо.

Сторони обговорили результати прогресу у досягненні Цілей Розвитку Тисячоліття для України за 2000-2015 рр., а також підтвердили необхідність впровадження в Україні 17 Цілей Сталого Розвитку, що будуть розглядатися на Саміті ООН в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН (25-27 вересня 2015 року в Нью-Йорку).

«Вдячний за те, що ООН підтримує наміри Уряду України здійснювати реформи в економіці та суспільстві з урахуванням принципів сталого розвитку, незважаючи на складну ситуацію на сході країни. Найбільш критичними для нас є розбудова якісної та надійної інфраструктури, стале забезпечення енергоресурсами та енергоефективність, промисловий розвиток й ефективне екологічне управління», - зазначив Валерій Вощевський.

Як підкреслив Віце-прем’єр-міністр, для цього необхідно створити гнучкий механізм координації влади, бізнесу та громадянського суспільства.

Слід зазначити, що адаптація Цілей Сталого Розвитку забезпечить міцний фундамент для реалізації Стратегії сталого розвитку «Україна-2020».

Ніл Вокер запросив Валерія Вощевського взяти участь у роботі 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН та зазначив, що представлення Україною свого бачення Цілей Сталого Розвитку підвищить довіру світової спільноти та інвесторів до реформ у державі.

За результатами зустрічі сторони домовилися про створення робочої групи з метою прискорення реформ з урахуванням Цілей Сталого Розвитку в економіці України, зокрема в таких сферах як енергетика, інфраструктура та екологія.

 

версія для друку