українська російська англійська
Валерій Вощевський вимагає вирішити проблему забруднення та обміління річки Рось
27.07.2015 | 18:05
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський доручив Міністерству екології та природних ресурсів і Державному агентству водного господарства України вжити невідкладних заходів щодо вирішення проблеми забруднення та обміління річки Рось.

Таке рішення прийняте за результатами реагування на поширену у соцмережі інформацію щодо зазначеного питання.

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України, виконуюча обов’язків голови Держводагентства Ірина Овчаренко повідомила, що 28 липня у Басейновому управлінні р. Рось (м. Біла Церква, Київська обл.) відбудеться засідання міжвідомчої комісії для обговорення можливих варіантів вирішення проблеми.

Також, за її словами, з цього приводу буде проведено низку зустрічей з головами сільських рад.

Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський звернув увагу відповідальних держорганів бути готовими доповісти про загальну ситуацію стосовно стану річок в Україні.

«Моя позиція чітка та незмінна – держава повинна цілеспрямовано захищати свої водні об’єкти. Від того, що у нас сьогодні відбувається з річками та озерами, залежить стан довкілля у довгій перспективі. Це здоров’я наших дітей і майбутніх поколінь», – наголосив Валерій Вощевський.

Довідково

Рось – річка на Придніпровській височині, в межах Вінницької, Київської та Черкаської областей, права притока Дніпра. Довжина річки 346 км, площа басейну 12 575 км. м.

Як повідомлялося раніше, Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський ініціює модернізацію водного господарства із залученням міжнародної технічної допомоги та  інвестицій.

Нагадаємо, Валерій Вощевський дав доручення Мінприроди, МВС, Держекоінспекції, Держводагенству та Дніпропетровській облдержадміністрації встановити винуватців забруднення р. Саксагань, що перетворилась на червоно-бурий потік, та вжити відповідних заходів реагування.

Також Віце–прем’єр-міністр України Валерій Вощевський ініціював вирішення проблемних питань стосовно забруднення екосистеми Волинської та Львівської областей у межах річки Західний Буг.

 

версія для друку