українська російська англійська
Іноземні радники ознайомилися з проектом Державної цільової оборонної програми оптимізації та реорганізації Збройних Сил України до 2017 року
28.07.2015 | 19:39
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 28 липня, у Києві заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов зустрівся з іноземними радниками при Міністерстві оборони України та Збройних Силах України.

Участь у зустрічі взяли радник з питань оборонного планування підполковник Норберт Рогш, радник з питань розвитку інформаційних систем полковник Бела Тецелі, радник з питань кібербезпеки підполковник Мустафа Айдинли та помічник директора Офісу зв’язку НАТО в Україні Оксана Осадча.

Українська сторона ознайомила іноземних радників з основними положеннями проекту Державної цільової оборонної програми оптимізації та реорганізації Збройних Сил України до 2017 року.

Було наголошено, що в ході будівництва нової моделі Збройних Сил України основним пріоритетом буде їх повна сумісність з арміями провідних країн – членів НАТО.

Після презентації проект Державної цільової оборонної програми оптимізації та реорганізації Збройних Сил України до 2017 року був переданий іноземним радникам для вивчення та надання експертної оцінки.

Іноземні радники запевнили українську сторону в готовності надавати всебічну підтримку та допомогу в ході реалізації реформ в Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

 

версія для друку