українська російська англійська
В ДСНС відбулося заключне засідання Урядової комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на нафтобазі під Києвом
06.08.2015 | 19:20
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

6 серпня в ДСНС України відбулося заключне засідання Урядової комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 8 червня цього року в Київській області на чолі з  головою Урядової комісії – Очільником Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним.

В ході засідання учасники затвердили звіт, у якому було проаналізовано результати роботи Комісії за весь період її функціонування та визначено подальші кроки ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Зокрема, за час роботи Комісії було мінімізовано екологічні наслідки надзвичайної ситуації шляхом збирання залишків нафтопродуктів за допомогою адсорбенту, забезпечено посилений моніторинг атмосферного повітря, ґрунтів, поверхневих і ґрунтових вод та здійснюється постійне інформування населення з цього питання. Гарантовано протипожежний захист об’єкта шляхом чергування особового складу та техніки від ДСНС, МВС, Міноборони, МОЗ та Укрзалізниці. Наразі проводиться робота щодо визначення установи або організації у сфері поводження з небезпечними відходами, що здійснюватиме вивезення залишків пально-мастильних матеріалів для їх переробки та утилізації.

Одним із головних завдань визначено реалізацію Комплексного плану щодо відновлення екологічної рівноваги на території довкола нафтобази «БРСМ-нафта».

Важливим питанням є також організація виплат одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих та потерпілим внаслідок надзвичайної ситуації. Виплати розпочнуться  вже в серпні 2015 року.

 

версія для друку