українська російська англійська
Протягом тижня підрозділи ДСНС України врятували 32 особи та ліквідували 3 тис. 35 пожеж
10.08.2015 | 09:27
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

За минулий тиждень (з 3.08 по 9.08) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

9 серпня у Житомирській області виникла надзвичайна ситуація об’єктового рівня. О 15:42 на пшеничному полі приватного сільгосппідприємства “Світанок” поблизу смт Червоне Андрушівського району Житомирської області виникла пожежа. Завдяки діям підрозділів ДСНС о 17:10 пожежу ліквідовано та врятовано близько 80 га пшеничного поля. Вогнем знищено пшеницю на площі близько 80 га.

Зокрема, впродовж тижня зареєстровано 3 тис. 276 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 54 особи.

Ліквідовано 3 тис. 35 пожеж, врятовано на пожежах 32 особи та не допущено знищення вогнем 534 будівель і 39 од. техніки. На пожежах загинуло 13 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 6 млн. 809 тис.  грн.

Так, 4 серпня у м. Тернопіль в чотирьохповерховій торгово-офісній будівлі, у приміщенні ресторану, виникла пожежа. 12 відділеннями ДСНС пожежу було ліквідовано. Жертв та постраждалих немає. Вогнем знищено торгово-офісні приміщення та покрівлю на площі 750 м2.

Цього ж дня у с. Банчени Герцаївського району Чернівецької області на території Банченського Свято-Вознесенського монастиря, на горищі житлового корпусу, через коротке замкнення електропроводки, виникла пожежа. 10 відділеннями ДСНС пожежу було ліквідовано. Жертв та постраждалих немає. Вогнем знищено покрівлю на площі 400 м2.

З початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 133 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 550 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 46  осіб.

За оперативними даними, за тиждень виникло 627 дорожньо-транспортних подій, внаслідок яких загинуло 72 особи та постраждало 808 осіб.

версія для друку