українська російська англійська
Саме з донецького гарнізону ДСНС України розпочнеться процес реформування служби,- Олег Мельчуцький
11.08.2015 | 18:22
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

11 серпня Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький відвідав 69 Державну пожежно-рятувальну частину м. Красний Лиман, аби поспілкуватися з особовим складом, оглянути їх побутові умови проживання та ознайомити рятувальників з пілотним проектом реорганізації ГУ ДСНС України у Донецькій області. 

«Керівництво ДСНС наразі докладає максимум зусиль задля того, аби реформувати  Службу відповідно до європейських стандартів та гарантувати кожному рятувальнику гідні умови праці і соціальний захист. Проте особливу увагу ми приділяємо саме Донецькій та Луганській областям. Саме з донецького гарнізону ДСНС України розпочнеться процес реформування Служби»,- повідомив Олег Мельчуцький.

Він зазначив, що однією із головних проблем на сьогодні для ДСНС є питання матеріально-технічного забезпечення гарнізонів. Цього року вперше за останні шість років Служба отримала із держбюджету 200 млн. грн. на закупівлю 42 одиниць сучасної пожежної техніки. І в першу чергу, ця техніка буде направлена саме у пожежні частини Донецької та Луганської областей.

Перший заступник Голови ДСНС передав до пожежної частини  технічну гуманітарну допомогу, яка надана ДСНС України німецьким урядом за участі німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ). Зокрема, до складу гуманітарної допомоги входять: 50 комплектів дихальних апаратів на системному повітрі, 1 компресор та 3 комплекти насосного обладнання, а також 2160 м пожежних рукавів 51мм та 2880 м пожежних рукавів 77мм.

 

версія для друку