українська російська англійська
Продовжується реформування органів та підрозділів Державної прикордонної служби України
01.09.2015 | 15:42
Прес-служба Державної прикордонної служби

Сьогодні у Навчальному центрі Держприкордонслужби, що на Черкащині, відбулися урочистості з нагоди початку навчань переможців відбіркового конкурсу «Нове обличчя кордону».  В рамках пілотного проекту реформування органів та підрозділів Державної прикордонної служби України 160 прикордонників пройшли ретельний відбір та розпочали навчання в Навчальному центрі  для подальшого проходження служби в аеропортах  «Жуляни» та «Гостомель». Привітати курсантів завітали Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко, Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко та інші.

«Ми продовжуємо реалізацію пілотного проекту реформування Державної прикордонної служби під гаслом «СЛУЖИТИ, ЗАХИЩАТИ, ДОПОМАГАТИ». Перед нами - стрій із 160-ти  військовослужбовців, на яких покладена велика відповідальність – стати новим обличчям кордону,  патріотами, освіченими і мужніми захисниками рубежів України», –  виступаючи перед присутніми, зазначив генерал-полковник Віктор Назаренко.           

Варто зауважити, що під час відбору участь у пілотному проекті взяли 373 військовослужбовці Держприкордонслужби. Серед основних вимог до кандидатів було вільне володіння державною мовою, знання іноземної мови, психологічна стійкість та  фізична підготовка. Після завершення навчань, які проходитимуть протягом 2 місяців, переможці конкурсного відбору в подальшому продовжать службу вже в підрозділах окремого контрольно-пропускного пункту «Київ».

 Керівник прикордонного відомства привітав учасників з перемогою та побажав подальших звершень у навчанні та службі. 

Також  з нагоди Дня Знань Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко відвідав учнів дошкільного навчального закладу – загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 36 імені Героїв-прикордонників, що розташована на території Навчального центру Держприкордонслужби.

Серед учнів, які розпочали новий навчальний рік, є також 54 дітей учасників АТО, які вже, на превеликий жаль, відчули гіркоту страшної неоголошеної війни у своїх сім’ях. Батьки деяких з них загинули та віддали життя за Україну, за мирне майбутнє.

«Сьогодні ми всі разом схиляємо голову у скорботі і згадкою про всіх тих, хто поліг за волю й незалежність України», –  вшановуючи пам'ять хвилиною мовчання, сказав Віктор Назаренко.

Голова прикордонного відомства зазначив, що жодна родина не залишиться поза увагою і отримає всебічну допомогу для вирішення соціальних і побутових проблем.

версія для друку