українська російська англійська
Прикордонники здали донорську кров для військовослужбовців Національної гвардії
03.09.2015 | 16:35
Прес-служба Державної прикордонної служби

Сьогодні понад 30 прикордонників здали донорську кров для військовослужбовців Національної гвардії України, котрі 31 серпня постраждали внаслідок вибуху біля Верховної Ради України.

Акцію підтримки під назвою «Ми з тобою однієї крові» військовослужбовці прикордонного відомства провели в Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України. Добровільно здати кров приїхали солдати та офіцери мобільного прикордонного загону, Окремої комендатури охорони і забезпечення та Головного центру зв’язку, автоматизації та захисту інформації Державної прикордонної служби України.

Загалом протягом кількох годин прикордонники-донори здали понад 13 літрів крові. Варто зазначити, що «зелені кашкети» одними з перших зголосились підтримати своїх побратимів, оскільки спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України несуть бойове чергування на багатьох блокпостах у зоні проведення АТО, а також беруть участь у заходах з  посилення Придністровського сегменту  українсько-молдовського кордону. 

 

 

версія для друку