українська російська англійська
Вперше в форматі публічних дебатів конкурсанти обговорили стратегію розвитку ДП "Укрспирт"
08.09.2015 | 16:28
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Формат публічних дебатів кандидатів на посаду директора ДП «Укрспирт» дозволить посилити суспільний та експертний вплив на формування якісного державного менеджменту. Таку думку висловив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський під час круглого столу «Стратегія розвитку ДП «Укрспирт» та спиртової галузі України», який відбувся 8 вересня в ІА «Укрінформ».

«Міністерство вперше вивело претендентів на посаду директора Укрспирту в публічну площину. Це можливість для всього суспільства оцінити кандидатів та мати дієвий вплив на кадрову політику. Наше завдання сьогодні — не критикувати підходи опонентів, а знайти спільне рішення щодо розвитку підприємства, знайти менеджера, який візьме на себе відповідальність і через декілька місяців після призначення буде публічно звітувати про виконання того, що сьогодні озвучував», — сказав Ярослав Краснопольський.

Для обговорення кандидатам запропонували питання необхідності демонополізації галузі, переваги, недоліки та соціальний аспект приватизації держкомпанії, шляхи розвитку та модернізації, механізми боротьби з тінізацією ринку. Кожен з кандидатів мав рівні можливості для виступу — до 3 хвилин для висловлення думок і пропозицій з кожного питання. Учасниками круглого столу стали також члени конкурсної комісії та представники ЗМІ. Модерували дискусію співзасновник Фонду інновацій та розвитку Грузії Георгій Вашадзе та член конкурсної комісії Олексій Зубрицький.

Нагадаємо, що Мінагрополітики є безумовним рекордсменом з кількості проведених кадрових  конкурсів. Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко раніше наголошував, що процедура конкурсного відбору керівників держпідприємств проводиться з максимальною прозорістю та  відкритістю для суспільства. Саме тому Міністр запропонував принципово новий формат — публічні дебати конкурсантів та он-лайн-трансляцію засідання комісії та розгляду конкурсних пропозицій кандидатів.

Он-лайн-трансляцію засідання комісії можна переглянути за посиланням на офіційному веб-сайті Мінагрополітики.

 

версія для друку