українська російська англійська
Настане час, коли Україна стане частиною ЄС, - Арсеній Яценюк на відкритті пам'ятника першому ректору Чернівецького університету
03.10.2015 | 12:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У суботу, 3 жовтня, в Чернівцях Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк взяв участь у відкритті пам’ятника першому ректору Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Костянтину Томащуку. Цими днями університету, в якому навчався Глава Уряду, виповнюється 140 років.

Відкриття пам’ятника Костянтину Томащуку, за словами Арсенія Яценюка, - це «відновлення історичної справедливості по відношенню до людини, яка стояла біля основ будівництва і створення одного з кращих університетів нашої країни».

«Наш університет – це не просто пам'ятка архітектури. Ці стіни мають дух і силу. Ці стіни творили історію і творять майбутнє», - сказав Глава Уряду.

Він нагадав, що перший ректор Чернівецького університету був депутатом Австрійського парламенту: «Буковинець, чернівчанин був депутатом парламенту Австрії. Настане час, коли буковинці і чернівчани будуть депутатами Європейського парламенту, а Україна стане частиною Європейського Союзу».

«Але до цього часу нам треба йти всім спільно. Якщо ми віримо, знаємо і хочемо, то ми обов’язково доб'ємося», - сказав Арсеній Яценюк.

 

версія для друку