українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
15.12.2015 | 12:34
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою. Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів та місць несення служби співробітників прикордонного відомства з боку незаконних збройних формувань не було.

Учора на адміністративній межі з АР Крим прикордонники зафіксували 2 безпілотних літальних апарати. Крім того, в межах Херсонської та Запорізької області співробітники Держприкордонслужби спостерігали польоти чотирьох російських вертольотів Мі-8, які здійснювали обліт над тимчасово окупованою територією. Проінформовано підрозділи ЗСУ.

На контрольному посту «Неліпівка» прикордонники Краматорського загону спільно з співробітниками національної поліції затримали особу, причетну до діяльності незаконних збройних формувань. Чоловіка зупинили на посту одразу ж після спрацювання бази даних.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Загалом були затримані 7 транспортних засобів з трикотажними виробами, продуктами харчування та будівельними матеріалами вартістю понад 110 тисяч гривень.

Зокрема, в ході реалізації оперативної інформації зведеною мобільною групою в районі населеного пункту Березове затримано 2 автомобілі з вантажем м'яса вагою 600 кілограмів. Ще 5 автомобілів прикордонники зупинили на контрольному посту «Майорськ» та в районі населеного пункту Зайцеве. Транспортні засоби перевозили без належних документів одяг, взуття, будматеріали та м’ясопродукти і намагались потрапити на неконтрольовану територію в об’їзд визначених дорожніх коридорів. Затриманий вантаж переданий представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Через контрольний пункт «Зайцеве» прослідували вантажні автомобілі з гуманітарними вантажами від ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна», а також донецької міської громадської організації «Роторі клуб» та «Спільний шлях». Автомобілі перевозили близько 350 тонн продуктів харчування жителям Донецької області.

 

версія для друку