українська російська англійська
Дніпропетровщина приєдналася до обговорення пілотного проекту зі створення опорних шкіл
11.02.2016 | 10:28
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Опорні школи – це пілотний проект, впровадження якого обговорюється в Україні. Він передбачає, що в кожному освітньому окрузі буде створюватися 1-2 опорні школи. Вони матимуть краще оснащення та стануть методичним центром округу. Приєдналися до обговорення цього проекту і освітяни Дніпропетровщини під час виїзної наради Міністерства освіти і науки України за участю заступника Міністра Павла Хобзея.

«До Міністерства надходить безліч пропозицій щодо реформування освіти. Найбільше – з Дніпропетровської області. Тому ми сьогодні проводимо нараду у вас. Адже людський капітал – найважливіше в нашій роботі», - сказав заступник Міністра освіти і науки.

Проект передбачає, що опорні школи матимуть сучасне обладнання кабінетів передусім, фізики, хімії, біології, математики, інформатики тощо. Тут працюватимуть досвідчені вчителі. До опорної школи зможуть приїжджати діти з усього освітнього округу.

«Опорні школи будуть об’єднувати учнів та поглиблювати їх знання. Запровадження цього проекту дозволить оптимізувати навчальний процес», - зазначив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олексій Полторацький.

Також на нараді обговорили проект Концепції початкової освіти в Україні. Освітяни області запропонували: розвантажити навчальну програму з математики для початкових класів та зберегти для них курс «Основи здоров’я».

 

 

версія для друку