українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Суспільство стало на бік поліцейських і вимагає виконувати закон. Вимагаю, щоб на бік закону стали суди, прокуратура і новий Генпрокурор
05.03.2016 | 12:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Новий Генеральний прокурор, якого треба невідкладно призначити, повинен бути неупередженою, професійною, деполітизованою особою», - заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час церемонії складання присяги новими патрульними поліцейськими Полтави у суботу, 5 березня.

Арсеній Яценюк підкреслив, що патрульного поліцейського Сергія Олійника звільнено з-під варти в першу чергу завдяки суспільній підтримці, позиції Міністра внутрішніх справ і позиції всієї української громади: «Це дало можливість провести чесне і неупереджене розслідування».

«Це є фактом того, що суспільство дуже здорове, суспільство довіряє поліції, вимагає виконувати закон і суспільство стало на бік поліцейських», - наголосив Глава Уряду.

«Як Прем'єр-міністр вимагаю, щоб на бік закону стали суди, прокуратура і новий Генеральний прокурор, якого треба невідкладно призначити, який повинен бути неупередженою, професійною, деполітизованою особою. Так само, як деполітизованими, неупередженими і професійними є нові українські поліцейські», - підкреслив Арсеній Яценюк.

 

версія для друку