українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
15.03.2016 | 12:54
АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Минулої доби обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом із військовослужбовцями ЗСУ, не було. Безпілотних літальних апаратів прикордонниками зафіксовано також не було.

На контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» та «Мар’їнка»  прикордонниками спільно з представниками фіскальної служби зупинено 3 транспортних засоби, які перевозили міндобрива вартістю 29 тисяч гривень, тютюнові вироби, а також старовинну ікону.

На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця-Луганська» прикордонники спільно з представниками фіскальної служби зупинили громадянина України, який прямував з неконтрольованої території та намагався перемістити близько 400 тисяч російських рублів.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Зайцеве» в напрямку Донецька прослідували 6 транспортних засобів з гуманітарним вантажем від благодійного фонду «Людина в біді». Вантажівки перевозили чавунні радіатори загальною вагою понад 20 тонн.

 

версія для друку