українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
17.03.2016 | 12:56
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ на лінії розмежування, не було. Безпілотних літальних апаратів прикордонниками зафіксовано також не було.

На адміністративній межі прикордонники Бердянського та Херсонського загонів спостерігали польоти 4 російських вертольотів над тимчасово окупованою територією АР Крим.  Крім того,  російські окупаційні сили демонстраційно під’їхали до адмінмежі з 7 установками залпового вогню «Град», 2 БТРів,1 танку, 2 тентованих автомобілів, «КрАЗа»  та  уже за кілька годин повернулися назад у тил ТОТ АР Крим.

Прикордонниками Краматорського загону та зведеною мобільною групою в районі населених пунктів Світлодарськ та Майорськ затримано 3 транспортні засоби. Автомобілі прямували на неконтрольовану територію в об’їзд визначених дорожніх коридорів та перевозили одяг, гриби та інші продукти харчування на близько 200 тисяч гривень. А на контрольному посту «Майорськ» затримано 2 автомобілі з понад 1 тонною овочів та м’яса, які також слідували до неконтрольованої території. Дані транспортні засоби передано зведеній мобільній групі для прийняття правового рішення. Ще одне авто з 330 кілограмами сала на майже 30 тисяч гривень зупинили у КПВВ «Гнутове» прикордонники Донецького загону спільно з працівниками митниці. Даний транспортний засіб передано ДФС для прийняття правового рішення.

Також учора прикордонники Донецького загону спільно з працівниками митниці під час оформлення  серед гуманітарного вантажу, який прямував для жителів Луганська, виявили прихований товар. У двох автомобілях водії вантажівок приховали  автозапчастини до машин-тягачів, навушники в асортименті, акумулятори до автомобілів, масло автомобільне, компресори, канцелярія, 60WIFI-роутерів на загальну суму 50 тисяч гривень. У такий спосіб водії намагалися вирішити свої власні питання, порушуючи правила переміщення товарів. Виявлений вантаж вилучено та передано зведеній мобільній групі для прийняття правового рішення.

 

версія для друку