українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні, в районі проведення АТО та на адмінмежі із АР Крим
18.03.2016 | 12:46
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону, лінії розмежування між силами АТО і  адмінмежі з АР Крим.

Учора поблизу адміністративної межі прикордонники Бердянського загону виявили польоти 2 російських вертольотів та 2 реактивних літаків над тимчасово окупованою територією АР Крим. Про виявлення повітряних цілей поінформовані взаємодіючі підрозділи ЗС України.

Під час заходів перевірки на лінії розмежування прикордонники Краматорського загону та працівники  митниці виявили  у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Зайцеве» велику суму грошей. Кошти знайшли в автомобілі «Фольксваген», яким українець прямував на підконтрольну бойовикам територію. Для того, аби перемістити 4 мільйони 800 тисяч російських рублів, громадянин України сховав гроші у подвійному дні картонних ящиків з сиром. Виявлені рублі РФ та автомобіль передано зведеній мобільній групі для подальшої перевірки та правого рішення.

Крім того, прикордонниками Донецького загону  у контрольному пункті    «Новотроїцьке»  затримано  автомобіль з вантажем  косметичних засобів на загальну суму 19 тисяч гривень, який слідував до неконтрольованої території. Даний транспортний засіб передано ДФС для прийняття правового рішення.

 У цьому ж контрольному пункті за допомогою службової собаки виявлено 3 тисячі таблеток медичних препаратів «Гидазепам» та «Дисменорм», що містять речовини психотропної дії. Автомобіль з медичними препаратами передано представнику Волноваського відділу Національної поліції в Донецькій області.

А в КПВВ «Гнутове» прикордонники за інформацією співробітників СБУ затримали автомобіль, в якому перевозились кошти у розмірі 7 600 доларів США, 50 тисяч  рублів РФ та 10 тисяч гривень. Окрім грошей, в ньому виявили пакунок з речовиною рослинного походження, попередньо марихуани. Автівка рухалася з непідконтрольної території. Даний транспортний засіб передано співробітникам СБУ для прийняття правового рішення.

версія для друку